Konkurs IT Future Expo2019-10-03T07:13:21+00:00
innovation ina a box Makers of Tomorrow

Wygraj warsztat w Innovation Zone!

Świat stoi w obliczu zmian, które dotykają środowiska naturalnego i społeczeństwa, a to nie dzieje się
w odizolowaniu od gospodarki. Przeciwnie, presja na nas – przedstawicieli biznesu – wyraźnie rośnie. Nie tylko musimy w porę rozpoznać kierunki tego wpływu i możliwe konsekwencje dla naszej działalności. Potrzebujemy również pomysłów na rozwiązania, tu i teraz, gotowych do implementacji, tak szybko, jak to tylko możliwe.

Podziel się z nami swoim biznesowym wyzwaniem i wygraj warsztat “Innovation in a Box”, podczas którego wraz z naszymi ekspertami znajdziecie dla niego rozwiązanie.

Żeby wziąć udział w konkursie należy w poniższym formularzu kontaktowym opisać problem biznesowy, który może rozwiązać technologia. Spośród wszystkich zgłoszeń nasze jury wybierze ten projekt, którego realizacja, w ocenie sędziów, w największym stopniu wpłynie na realizację postulatów Agendy 2030.

Więcej informacji o Innovation In A Box przeczytasz tu: [kliknij, aby zobaczyć PDF], a dodatkowe informacje o Celach Zrównoważonego rozwoju oraz Agendzie 2030 są dostępne na www organizacji ONZ Global Compact.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie online przez poniższy formularz od 26.09.2019 do 13.10.2019. Decyzja jury zostanie ogłoszona w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.

JAKI PROBLEM TWOJEJ FIRMY MOŻE ROZWIĄZAĆ ZRÓWNOWAŻONA TECHNOLOGIA?

  Podanie nam adresu e-mail i kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza zgodę na otrzymanie od Cybercom Poland sp. z o.o. pocztą elektroniczną informacji o wynikach konkursu, naszych publikacjach i organizowanych przez nas wydarzeniach, a także o ofertach Cybercom (newsletter).
  Polityka prywatności dostępna jest tutaj

  Czy twój biznes wpisuje się w zrównoważoną cyfryzację?

  Przedsiębiorstwa coraz częściej koncentrują się nie tylko na rozwiązywaniu własnych problemów związanych ze środowiskiem, ale także na zapewnieniu zrównoważonego rozwoju dzięki oferowanym produktom i usługom. Oznacza to, że przechodzą one od reaktywnego do proaktywnego zarządzania ryzykiem, co pobudza nowe możliwości biznesowe i zwiększa sprzedaż, dzięki czemu zrównoważony rozwój stanowi część ich podstawowej działalności oraz siłę napędową innowacji i zysku.

  Od czego zacząć i jak wyznaczać wartość dodaną w tworzeniu firmowej strategii? Najlepszym kompasem jest lista 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju. W ramach naszej Innovation Zone, mentalnej i fizycznej przestrzeni, w której chcemy realizować innowacyjne projekty, które pomogą zmienić świat na lepsze. Tak, Twój również!

  idea makers of tomorrow cybercom

  Nasze doświadczenie

  Cybercom jest firmą zajmującą się doradztwem technologicznym. Pomagamy naszym klientom w zwiększaniu ich konkurencyjności poprzez wykorzystanie szans, jakie stwarza świat połączonych cyfrowo urządzeń, ludzi i organizacji. Łączymy technologiczną ekspertyzę i głębokie rozumienie potrzeb biznesu. Dzięki temu dostarczamy innowacyjne i bezpieczne cyfrowo rozwiązania, wspierające postulaty zrównoważonego rozwoju.

  Inspiracje

  Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach, skontaktuj się z nami:

  Jacek Fischbach

  Jacek Fischbach

  Cybercom Poland

  • ul. Hrubieszowska 2,
   02-304 Warszawa

  • +48 22 355 21 70

  • contact.poland@cybercom.com

  Go to Top