Jak branża medyczna inwestuje w technologie? Firma Cybercom zaprasza do udziału w badaniu

Informacja prasowa do dowolnego wykorzystania – sierpień 2019

Cyfrowa transformacja dotyczy każdego aspektu branży medycznej – od sztucznej inteligencji i mobile health, po druk 3D i robotykę. Jak różne firmy radzą sobie z wyzwaniami związanymi z inwestowaniem w technologie? Jak duży budżet przeznaczają na innowacje? Co robią, żeby wyprzedzić konkurencję? Firma Cybercom zaprasza do udział w badaniu trendów technologicznych w branży medycznej. Jego uczestnicy otrzymają bezpłatny raport „Strategiczna rola technologii w branży medycznej 2019”.

Proszę kliknąć, by pobrać materiał prasowy w pliku .docx

Innowacja w służbie zdrowia jest koniecznością zarówno dla rozwoju przemysłu, jak i w celu polepszenia opieki nad samym pacjentem. Jednak aby miała ona miejsce, potrzeba odpowiednego środowiska.

Firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa technologicznego Cybercom Poland postanowiła sprawdzić:

  • jak wiele firm z branży medycznej posiada formalną strategię rozwoju cyfrowego,

  • w jakim stopniu inne firmy z sektora inwestują w rozwój kompetencji technologicznych wewnątrz organizacji,

  • ile pieniędzy w porównaniu z całym budżetem przeznaczają na projekty technologiczne,

  • jakie technologie dominują w branży, a w jakie wyraźnie zamierza ona inwestować?

W związku z tym Cybercom prowadzi obecnie badanie „Strategiczna rola technologii w branży medycznej 2019”. Ma ono na celu poznanie trendów technologicznych w szeroko pojętej branży medycznej.

Cybercom zaprasza do udziału wszystkie firmy z szeroko pojętego sektora opieki zdrowotnej. Aby wziąć udział w badaniu należy wypełnić ankietę.

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU

Uczestnicy badania będa mogli otrzymać bezpłatny raport, który pozwoli im sprawdzić, jak ścieżka innowacji w ich firmie wypada w porównaniu z konkurencją,

– W ubiegłym roku Cybercom, jako firma specjalizująca się w doradztwie technologicznym, zrealizował ponad 30 projektów technologicznych dla branży medycznej. Zaobserwowaliśmy cechy wspólne dla klientów z tego obszaru, który jest jednym z najbardziej dynamicznych pod kątem zapotrzebowania na innowacje. Chcemy skonfrontować zdobytą w praktyce wiedzę z twardymi danymi, a następnie przekazać wnioski całej branży. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się przeprowadzić badanie – mówi Anna Fuks, Marketing Manager Cybercom Poland.

Raport z badania zostanie przekazany jego uczestnikom jesienią tego roku.

Proszę kliknąć, by pobrać materiał prasowy w pliku .docx
Proszę kliknąć, by pobrać grafikę
O Cybercom 
Cybercom jest firmą zajmującą się doradztwem technologicznym. Pomagamy naszym klientom w zwiększaniu ich konkurencyjności poprzez wykorzystanie szans, jakie stwarza świat połączonych cyfrowo urządzeń, ludzi i organizacji. Łączymy technologiczną ekspertyzę i głębokie rozumienie potrzeb biznesu. Dzięki temu dostarczamy innowacyjne i bezpieczne cyfrowo rozwiązania, wspierające postulaty zrównoważonego rozwoju.
Pracujemy w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektami. Oddajemy do dyspozycji klientów Innovation Zone, w której realizujemy 3-tygodniowe Proof of Concept. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci mają możliwość szybkiej oceny efektów biznesowych planowanych innowacji przed decyzją o pełnej inwestycji. Naszym klientom proponujemy wartość dodaną w postaci optymalizacji ich projektów w kontekście ustanowionych przez ONZ 17 celów zrównoważonego rozwoju dla biznesu.
Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Cybercom z główną siedzibą w Szwecji, zatrudniającej ponad 1200 osób. W Polsce (w Łodzi, w Warszawie i w Bydgoszczy) działamy już od ponad 20 lat i zatrudniamy ponad 300 inżynierów oprogramowania, architektów, oraz konsultantów specjalizujących się głównie w technologiach mobilnych i chmurowych. Posiadamy klientów w 21 krajach. Naszym większościowym udziałowcem jest Formica Capital – szwedzka spółka inwestycyjna, której strategicznym celem jest zbudowanie portfela inwestycyjnego w firmy wspierające cele zrównoważonego rozwoju, których rozwiązania mają pozytywny wpływ na otoczenie społeczne i środowisko.
Więcej informacji na: cybercom.com.

W razie pytań proszę o kontakt:

Arkadiusz Lorenc

Arkadiusz Lorenc

Cybercom Poland

  • ul. Hrubieszowska 2,
    02-304 Warszawa
  • +48 22 355 21 70
  • contact.poland@cybercom.com